بهترین سایت برای یادگیری فارکس کدام است؟

بهترین سایت برای یادگیری فارکس کدام است؟

ما بارها و بارها به روش های مختلف اعلام کرده ایم که معامله در بازار فارکس را به دلایل مختلفی قبول نداریم و معتقدیم که راه های آسان تری برای کسب سود از بازارهای مالی وجود دارد. اما در هر حال همواره هستند افرادی که جذب زرق و برق این بازار می شوند و می خواهند با آموزش فارکس گروه بررسی فارکس در آن به معامله بپردازند.

پس مناسب دیدیم تا بهترین سایت ها و ابزارهای موجود را برای این عزیزان بررسی نماییم تا حداقل بی گذار به آب نزنند و با همکاری با بهترین ها شروع کنند. پس وقت را تلف نمی کنیم و یک راست می رویم سراغ بهترین ها، با ما همراه باشید.

مقدمات ورود به بازار فارکس

برای ورود به فارکس می بایست ابتدا در نظر داشته باشید که برخلاف بازار بورس، تعداد کارگزاران خلافکار و کلاهبردار بسیار بیشتر است و از این بابت حسابی باید حواستان را جمع کنید که طعمه آنها نشوید. برای این مورد مقاله مفصلی نوشتیم و راهنمایی و نکات لازم را برای شما توضیح دادیم که می توانید از اینجا مطالعه نمایید.

حال فرض می کنیم که شما پس از بررسی های لازم، در یک کارگزاری معتبر افتتاح حساب کردید و آماده معامله هستید، اما همین جا باید دست نگه دارید! دانشی که شما از بازار بورس دارید برای معامله در فارکس کافی نیست و می بایست با آموزش فارکس در یکی از سایت های معتبر فارسی مثل ForexReviewGroup.com یا یکی از سایت های معتبر انگلیسی مثل babypips.com ، ابتدا دانش خود را تا حد کافی افزایش دهید. مسلما موارد زیادی وجود دارد که با آن ها آشنایی دقیق ندارید از قبیل اسپرد، لوریج، لات سایز و ….

با سپری کردن دوره های آموزشی مقدمات فارکس می توانید مطمئن شوید که در مفاهیم ابتدایی دیگر مشکلی ندارید و می توانید پس از آن با خیال راحت با تمرین استراتژی های معاملاتی مختلف، در تایم فریم ها و زوج ارزهای مختلف معامله کنید و یواش یواش به تسلط کافی جهت کسب سود دست پیدا کنید.

آیا همه می توانند با یادگیری فارکس سود کنند؟

جواب این سوال مسلما خیر است! به نظر شما آیا تمام کسانی که در دانشگاه وارد رشته ریاضیات محض می شوند، می توانند به حال مسائل حل نشده ریاضی کمک کنند؟ آیا تمام کسانی که نجوم می خوانند می توانند هرروز ستاره های دور دست جدیدی کشف کنند؟ آیا تمام افرادی که پزشکی می خوانند، به شهرت دکتر سمیعی دست پیدا می کنند؟

جواب تمام این سوالات خیر است. معامله گری نیز همانند هر شغل دیگری فارغ از تضمین موفقیت است. علاوه بر این، معامله گری در فارکس کمترین درصد موفقیت در مقایسه با سایر مشاغل را دارد، طبق آمارهای رسمی و غیر رسمی مختلف، بین 75 تا 90 درصد افرادی که وارد بازار فارکس می شوند، تمام سرمایه خود را از دست می دهند.

موفقیت و کسب سود در فارکس مستلزم آموزش دقیق، تمرین و تجربه به مقدار بسیار بسیار زیاد و همچنین عدم نا امیدی است. اگر شما بهترین استراتژی های معاملاتی را نیز یاد بگیرید و تمرین کنید، معمولا بیش از 1 سال و در بهترین حالت 2 سال طول خواهد کشید تا بتوانید به سود مستمر دست پیدا کنید. تازه اگر استراتژی شما واقعا امتحان خود را پس داده باشد، نه اینکه از اندیکاتورها و اکسپرت ها استفاده کنید یا از استراتژی های رایگانی که در سراسر اینترنت وجود دارد کمک بگیرید!

تحلیل ها و مقالات

2 نظرات

  • سلام بابهترین استراتژیها بدون روانشناسی کاری از
    پیش نمیبرید

    • بله کاملا درسته، انشالا در مورد روانشناسی هم مطلب می نویسیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *