سوالات متداول

سوالات متداول

1- طرح مربی معامله گری برای چه کسانی مناسب است؟

این طرح برای افرادی است که به شغل معامله گری در بازارهای مالی داخلی (بورس و آتی سکه) علاقه مندند و همچنین احساس می کنند از هوش و استعداد کافی جهت انجام این کار بهره مندند. این طرح برای افرادی مناسب است که از ریسک بسیار بالای این شغل مطلع اند و می دانند که هیچ تضمینی جهت موفقیت وجود ندارد و همه چیز به هوش و استعداد و همچنین تلاش و پیگیری مستمر خودشان بستگی دارد.

2- من هیچ تجربه ای در زمینه معامله گری و تحلیل گری ندارم. آیا من هم می توانم در این دوره شرکت کنم؟

مطالب مقدماتی آموزش تحلیل تکنیکال و آشنایی با بازارهای مالی در اینترنت به وفور و به رایگان یافت می شود! بنابراین دلیلی ندارد که شما برای آنها هزینه کنید. هر زمان که احساس کردید به اندازه کافی به مطالب مقدماتی مسلط شده اید، با ما تماس بگیرید. هرچند برای مشاوره در مورد مطالب مقدماتی می توانید به رایگان با ما تماس بگیرید.

3- برنامه زمان بندی طرح مربی معامله گری به چه صورت است؟

دقیقا به همان ترتیبی که در صفحه اول سایت توضیح داده شده است هر دانشجو پس از برگزاری جلسه مشاوره و سربلند بیرون آمدن از تست هوش و تست روانشناسی، به ترتیب مراحل زیر را طی می کند:

1- نه الی دوازده ساعت جلسه حضوری + رفع اشکال با مربی در فاصله بین جلسات
2- یک جلسه معامله گری آفلاین (بررسی موقعیت های معاملاتی برروی نمودار قیمتی سهامهای مختلف و آتی سکه) جهت جمع بندی مطالب تدریس شده و برطرف شدن ابهامات دانشجو
3- یک ماه معامله گری کاغذی
4- دو ماه معامله گری آزمایشی
5- سه ماه معامله گری برروی سرمایه کم

4- چه مطالبی قرار است در مرحله جلسات حضوری به من منتقل شود؟

می توانید لیستی کامل از سرفصل های جلسات حضوری را مشاهده نمایید. اما این تمام مطالب نیست! برخی روش ها و تکنیک های شخصی سازی شده در کنار آن مطالب به شما منتقل می شود تا بتوانید آسان تر از هر معامله گر دیگری در بازار به معامله بپردازید.

5- آیا واقعا امکان دارد که تنها در یک ماه من تمامی مطالب مربوط به معامله گری پرایس اکشن را یادبگیریم؟

چرا که نه! ما علاقه ای به تلف کردن زمان و عمر شما نداریم. کافی است تمام آن چیزهایی را که باید بدانید، فرابگیرید و به خوبی زیرنظر مربی خود تمرین کنید. در این یک ماه علاوه به درک عمیق مطالب لازم جهت معامله گری، یاد می گیرید چطور از وقت خود نهایت استفاده را ببرید. موضوعی که در شغل معامله گری به شدت به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

6- من در شهری به جز تهران زندگی می کنم. چطور می توانم در این طرح شرکت کنم؟

در حال حاضر مرحله دوم طرح مربی معامله گری فقط به صورت حضوری در شهر تهران برگزار می گردد. اما برای عزیزانی که امکان رفت و آمد آسان را ندارند این امکان را فراهم کرده ایم که به جای 4 جلسه حضوری در 4 هفته پشت سرهم، تنها 2 جلسه آن هم با فاصله 2 هفته سرکلاس حاضر شوند و مربی تمامی مطالب را به ایشان منتقل کند.

7- شرایط پرداخت شهریه طرح مربی معامله گری به چه صورت است؟

شهریه این طرح 4.500.000 تومان می باشد که 2.500.000 تومان آن در ابتدای دوره و درزمان ثبت نام دریافت می گردد. برای باقی مانده شهریه نیز یک فقره چک به تاریخ یک ماه بعد از دانشجو دریافت می شود.

  • آن دسته از عزیزانی که امکان ارائه چک ندارند می توانند از سفته استفاده کنند.