شرایط و قوانین

  1. در این صفحه تعهدات و مسئولیت های مربی معامله گری (صاحب امتیاز وبسایت) و شخص دانشپذیر (فردی که در دوره برگزار شده توسط این سایت ثبت نام کرده است) به طور کامل شرح داده شده است. لینک این صفحه در بخش ثبت نام، در صفحه اصلی این وبسایت و در معرض دید عموم به طور مناسبی قرار داده شده است و دانشپذیران وظیفه دارند پیش از ثبت نام این متن را به طور کامل مطالعه نمایند و موافقت خود را چه به صورت شفاهی چه به صورت کتبی به مربی خویش اعلام نمایند. بدیهی است در صورت عدم اعلام رضایت، تمامی مسئولیت ها به عهده شخص دانشپذیر می باشد و این سایت و مسئولین آن عواقب و مسئولیت های بعدی را به هیچ عنوان عهده دار نخواهند بود.
  2. فعالیت این وبسایت و همچنین مربی معامله گری فقط در حیطه انتقال مطالب مفید و کاربردی جهت تحلیل در بازارهای بورس و آتی سکه می باشد. مطالب دیگر و نحوه تحلیل در بازارهای متفرقه فقط به درخواست دانشپذیر و تماما با مسئولیت وی ارائه خواهد شد.
  3. دانشپذیر اطلاع کامل از ممنوع بودن و غیرقانونی بودن بازارهای مالی بین المللی با هر نامی در ایران دارد و قبول دارد که مثالها، عکسها، ویدیوهای غیرمرتبط با بازارهای داخلی صرفا جنبه آموزشی و تمرینی دارد ولاغیر. تاکید ما همواره بر سرمایه گذاری در بازارهای داخلی است زیرا به رشد و شکوفایی کشور خود تمایل قلبی داریم.
  4. طبق این بند از قوانین، مربی متعهد می شود تا تمام مطالب آموزشی را بدون کم و کسر، دقیقا مطابق با سرفصلهای ارائه شده در این صفحه، به دانشپذیر تدریس کند و تمام تجربیات خود را نیز در اختیار وی قرار دهد. تمامی مطالب در طول دوره حضوری به دانشپذیر منتقل می شود و دانشپذیر می بایست تمام سوالات و ابهامات خود را در همان زمان برطرف کند. پس از اتمام دوره حضوری هیچگونه آموزشی صورت نمیگیرد.
  5. طبق این بند از قوانین، دانشپذیر متعهد می شود تمامی مطالب تدریس شده را تا زمان دستیابی به تسلط کافی تمرین نماید و با مربی به رفع اشکال بپردازد. دانشپذیر متعهد می شود فقط مطالب تدریس شده توسط مربی را معیار کار خود قرار دهد و از مطالعه موارد آموزشی متفرقه خودداری نماید. در صورتی که دانشپذیر طبق برنامه آموزشی و زمان بندی مشخص شده توسط مربی عمل نکند، از مطالب آموزشی متفرقه برای معاملات خود استفاده کند و یا در انجام تکالیف خود و رفع اشکال در زمان مناسب سر باز بزند، هرگونه حق اعتراض به عملکرد آموزشی و تحلیلی را از خود سلب می نماید و این حق را به مربی می دهد تا دوره را بلافاصله و بدون اطلاع قبلی متوقف نماید.
  6. تنها راه ارتباطی با مربی معامله گری ایمیل info@tradermentor.ir می باشد و راههای ارتباطی دیگری برقرار نمی باشد مگر شماره همراه مربی که پس از ثبت نام در اختیار دانشپذیر قرار می گیرد. مربی معامله گری هیچگونه حسابی در شبکه های مجازی (تلگرام، اینستاگرام و … ) ندارد و مسئولیت هیچ گونه سوءاستفاده با نام یا لوگوی مربی معامله گری را به عهده نمی گیرد.
  7. شهریه دوره به صورت کاملا شفاف در صفحه اصلی سایت مشخص شده است. مبلغ شهریه دریافتی فقط جهت دوره حضوری می باشد و دانشپذیر در صورت تمایل می تواند پس از اتمام مدت زمان دوره حضوری با مربی خود به رفع اشکال بپردازد اما مربی هیچ تعهدی به دانشپذیر پس از اتمام دوره حضوری ندارد.
  8. ثبت نام در دوره های برگزار شده توسط این سایت و مربی معامله گری کاملا اختیاری بوده و دانشپذیر موظف است پیش از ثبت نام، تمام بررسی های لازم را انجام دهد بنابراین وجوه واریز شده تحت هیچ شرایطی عودت داده نخوهند شد.
  9. ثبت نام در دوره و واریز شهریه دوره به حساب مشخص شده توسط مربی، به منزله این است که دانشپذیر تمامی این قوانین را به دقت خوانده و تمامی آنها را قبول دارد. پس از واریز وجه توسط دانشپذیر، هیچگونه عذر و بهانه ای پذیرفته نخواهد شد.

آخرین بروزرسانی یکشنبه 4 تیر 1396