چطور همانند جادوگران در بازار معامله کنیم؟

چطور همانند جادوگران در بازار معامله کنیم؟

چطور همانند جادوگران در بازار معامله کنیم؟

مفاهیم و ایده های مورد بحث در این درس، روشی را که در مورد ترید حرفه ای فکر می کنید، کاملاً دگرگون خواهد کرد. امیدوارم دانشی که امروز در اینجا یاد می گیرید به شما الهام دهد تا روش تجارت، نحوه تفکر و نحوه عملکرد خود را در آینده تغییر دهید. اگر این مفاهیم را یاد بگیرید و به کار ببندید، عملکرد معاملاتی خود را به طرز چشمگیری بهبود خواهید بخشید.

این تاکنون یکی از الهام بخش ترین و مفید ترین مقاله هایی است که من از سال 2008 تاکنون شروع به نوشتن کردم. من از تولید آن بسیار لذت بردم و باید با فروتنی از دوست خوبم لری بخاطر کمکش در تحقیقات و همچنین جک شوگر تشکر کنم. معامله گران متعددی که وی با آنها مصاحبه کرده است، که البته الهام بخش واقعی این مقاله است.

مقاله امروز با الهام از سری کتاب جادوگران بازار توسط جک دی شوگر ساخته شده است. یکی از نویسندگان مورد علاقه من. در کتب بازار جادوگران، شوگور با معامله گران مختلف طرفدار مصاحبه می کند و مغز خود را در مورد چگونگی موفقیت کسب می کند. یكی از جذاب ترین وجوه كتاب هایی كه شوگر در پایان كتاب جادوگران جدید بازار درباره آن بحث می كند این است كه علیرغم داشتن سبك های تجاری بسیار متفاوت ، برای همه معامله گرانی كه با آنها مصاحبه كرده است ، “اصول خاصی وجود دارد كه صحیح است”. ما در درس امروز برخی از این اصول و موارد دیگر راجع به کتاب های جادوگران بازار بحث خواهیم کرد.

از این دو کتاب برای آموختن چیزهای زیادی وجود دارد و بخش اعظم آنچه در مورد آنها بحث می شود مربوط به سبک تجارت ما در اینجا است که در Learn To Trade The Market انجام می دهیم ، یعنی تجارت موقعیت / نوسان در نمودارهای زمانی بالاتر. همچنین در مورد مدیریت پول و روانشناسی معامله گر نکات مرتبط و مفید زیادی وجود دارد ، این بخش از کتاب ها همان چیزی است که من جذاب ترین آنها را دیدم.

برای نوشتن درس امروز ، مجبور شدم با بسیاری از آنچه در هر دو کتاب موجود است ، مجدداً آشنا شوید ، زیرا مدتی است که از اولین بار آنها را خوانده ام. توجه: این مقاله خیلی بیشتر از بیشتر دروس من است ، بنابراین مطمئن شوید که اگر می خواهید یک جلسه بنشینید ، سی دقیقه دیگر و قهوه مورد علاقه یا نوشیدنی انرژی زا مورد علاقه خود را قرار دهید.

در زیر ، من برخی از نقل قول های مورد علاقه خود را از معامله گران حرفه ای که مصاحبه شوگر را ارائه داده ام به دنبال خلاصه ای از آنچه احساس می کنم مهمترین نکاتی برای از بین بردن هستند ارائه کردم. شوگر در مقدمه جادوگران جدید در بازار می گوید:

در انجام مصاحبه ها برای این کتاب و سلف آن ، Market Wizards ، کاملاً متقاعد شدم که پیروزی در بازارها یک مهارت و نظم است ، نه شانس. بزرگی و قوام سوابق برنده آهنگ تألیف شده توسط بسیاری از کسانی که با آنها مصاحبه کردم به سادگی مغایرت دارد.

تحلیل ها و مقالات

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *