کارگزاری فیبوگروپ قدیمی ترین شرکت فارکس

کارگزاری فیبوگروپ قدیمی ترین شرکت فارکس

کارگزاری فیبوگروپ که در سال 1998 تأسیس شد، یک کارگزار فارکس و CFD است که مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا قرار دارد و تحت نظارت CySEC در قبرس رگوله می شود. آنها یکی از قدیمی ترین بازیکنان در بازار معاملات ارزهای بین المللی هستند. آنها یک بستر معاملاتی را ارائه می دهند که طیف گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت در فلزات گران بها، شاخص ها، ETF ها و سهام های فردی و جفت ارزهای فارکس در بازارهای مهم مالی و جزئی ارائه می دهد.

حساب های کارگزاری فیبوگروپ

شش نوع حساب مختلف برای انتخاب با کارگزاری فیبوگروپ وجود دارد. حساب MT4 Cent نیاز به حداقل واریزی ندارد و امکان تجارت با اسپرد شناور را با حداقل 0.6 پیپ شروع می کند. حداکثر ضریب اهرمی 1000:1 در این حساب موجود است. این حساب برای تجارت خودکار با مقادیر بسیار اندک ایده آل است.

حساب ثابت MT4 به حداقل 300 دلار سپرده نیاز دارد و اجازه می دهد تا معاملات با اسپردهای ثابت با حداقل 2 پیپ شروع شود. حداکثر لوریج 200:1 در این حساب موجود است. این حساب برای معاملات دستی با اسپرد ثابت ایده آل است.

حساب MT4 Floating به حداقل 300 دلار سپرده نیاز دارد و امکان تجارت با اسپرد متغیر را با حداقل 0.8 پیپ شروع می کند. حداکثر اهرم 200:1 در این حساب موجود است. این حساب برای تجارت بلند مدت با اسپرد متغیر ایده آل است.

حساب MTD NDD به حداقل 300 دلار سپرده نیاز دارد و امکان تجارت با اسپرد شناور کم و بدون حداقل هزینه را فراهم می کند، بعلاوه کمیسیون 0.003٪ مبلغ مورد معامله. حداکثر اهرم 400:1 در این حساب موجود است. این حساب برای اسکالپرها ایده آل است.

در تصویر زیر می توانید جزئیات تمام حساب ها را بررسی بفرمایید:

حساب های کارگزاری فیبوگروپ

ویژگی های کارگزاری فیبو

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های کارگزاری فیبوگروپ این است که آنها امکان تجارت تا حداکثر 8000 سهام شخصی را دارند. این یک پیشنهاد غیرمعمول، گسترده و جذاب است و باعث می شود ما بنشینیم و توجه کنیم.

این کارگزار طیف گسترده ای از بسترهای تجاری را برای استفاده مشتریان ارائه می دهد. سیستم عامل های معروف و محبوب Metatrader 4 و Metatrader 5 همانند cTrader نیز موجود است که با یک ویژگی جالب توجه معروف به cAlgo سازگار است. افزودنی cAlgo به معامله گران اجازه می دهد تا با استفاده از زبان C# ، ربات های تجاری و شاخص های سفارشی شده خود را برای تجزیه و تحلیل تکنیکال ایجاد کنند. علاوه بر این، افزودنی cMirror امکان سازگاری آسان با معاملات آینه ای و کپی، چه به عنوان ارائه دهنده یا مشترک را فراهم می کند.

گروه FIBO امکاناتی را در PAMM ، تجارت خودکار (از جمله سیگنال ها) و حتی مدیریت دارایی ارائه می دهد.

ویژگی های کارگزاری فیبو

بخش آموزش و تحلیلی FiboGroup

گروه FIBO هیچ محتوای آموزشی را به این ترتیب ارائه نمی دهد، اما آنچه را که “Analytics”  یا تحلیل و آنالیز توصیف می کند ارائه می دهد که به نظر ما یک پیشنهاد برتر است، که از آن معامله گران جدید یا کم تجربه تر یا با اطمینان می توانند یاد بگیرند. تجزیه و تحلیل به روز در بازار در مورد شرایط و رویدادهای فعلی بازار ارائه شده است که عوامل اساسی و احساساتی غالب هستند.

وب سایت کارگزاری فیبوگروپ شامل بخشی از پیش بینی های بلند مدت است که در زمان بررسی آن خالی بود. یک تقویم از رویدادهایی که احتمالاً در بازار تأثیر می گذارند برای مرجع مبتنی بر زمان آسان است. یک ابزار نمودار رایگان با قیمت ابزار زنده نیز در بخش Analytics قرار داده شده است. سرانجام، جدولی از نرخ بهره فعلی موجود در اقتصادهای مهم جهان شامل شده است که می تواند در تحلیل بنیادی مفید باشد.

بونوس ها، آفرها و شرایط ویژه

در زمان نوشتن هیچ جایزه و تبلیغی ارائه نمی شود، زیرا CySEC، مرجع رگوله کننده قبرس، جوایز و تبلیغات جدید را ممنوع اعلام کرده است. تا آنجا که ما آگاه هستیم ، گروه FIBO هرگز جوایز و تبلیغاتی را ارائه نکرده است. به نظر ما این ویژگی فقط در انواع معتبر کارگزاری فارکس از قبیل فارکس تایم و هات فارکس مشاهده می شود.

واریز و برداشت ها در کارگزاری فیبوگروپ

واریز وجه به حساب کارگزاری فیبوگروپ یک فرایند آسان و ایمن است. بودجه با استفاده از طیف گسترده ای از روش ها ، از جمله کارت های اعتباری، پرفکت مانیSkrill ، CashU ، وبمانی ، نتلر و نقل و انتقال بین بانکی انجام می شود. برداشت می تواند از طریق Neteller ، Skrill ، Webmoney ، انتقال سیم انجام شود.

گروه FIBO هیچگونه حداقل یا حداکثر الزامات را به سپرده ها یا برداشت ها تحمیل نمی کند، اما خود روش های واریز از قبیل بانک ها ممکن است این کار را انجام دهند.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی از مشتری کارگزاری فیبوگروپ در قبرس مستقر است ، اما خطوط و آدرس های ایمیل مشخص شده در وب سایت گروه FIBO وجود دارد که امکان ارتباط با دفاتر خود را در شانگهای ، سنگاپور و لیماسول فراهم می کند.

نتیجه

کارگزاری فیبوگروپ یک تجارت خوب و حرفه ای برای معامله گرانی که به دنبال تجارت طیف گسترده ای از دارایی ها ، به ویژه جفت ارز فارکس و سهام فردی هستند ، دارد. طرفداران تجارت گسترده و معامله گران به دنبال انتخاب حسابهای NDD و DD و همچنین علائم / معامله آینه / خدمات PAMM ، پیشنهاد خود را به خصوص جالب و کاملاً جذاب به اندازه کافی برای باز کردن یک حساب می یابند.

[/vc_column_text]

تحلیل ها و مقالات

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *